челик олук нерѓосувачки | Jingwan завеса ѕид

челик олук нерѓосувачки | Jingwan завеса ѕид

  • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
  • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
  • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно

детали за производот

Тагови производ

Нерѓосувачки челик олук is great for those who aren't interested in maintaining their gutters as often or who like a Material that always shines.

Stainless steel gutter easy installation due to its lightweight nature.

Олук нерѓосувачки челик ќе го задржи својот висок сјај за многу години. Тоа ќе изгледа најдобро дури и подолго ако периодично чистење на метал.

сливници нерѓосувачки челик нема да искриват или пукнатина од топлина.

Нерѓосувачки челик олук

Нерѓосувачки челик олук

 


  • Претходно:
  • Следно: